בעלי עסקים, האם אתם עדיין זקוקים לאתר אינטרנט כאשר אפשר לקדם את העסק שלכם ברשתות החברתיות ?

//בעלי עסקים, האם אתם עדיין זקוקים לאתר אינטרנט כאשר אפשר לקדם את העסק שלכם ברשתות החברתיות ?

בעלי עסקים, האם אתם עדיין זקוקים לאתר אינטרנט כאשר אפשר לקדם את העסק שלכם ברשתות החברתיות ?

כיועצת שיווקית שמקבלת הרבה אנשי עסקים לייעוץ. בכל יום אני נתקלת ונשאלת הרבה פעמים בשאלה: "מה הטעם לבנות אתר אינטרנט כאשר יודעים שרוב המשתמשים נמצאים ברשתות חברתיות וניתן לשווק שם?.

פרילנסרים יודעים זאת: נוכחות טובה ומקצועית באינטרנט הם מפתחות החיוניים להעצמת העסק שלך. בשנת 2019:כ- 80% מגולשי האינטרנט ביררו באינטרנט לפני שהם קנו מוצר או שירות.

אז למה לא להיות שם? לא משנה מהו המקצוע :סוחרים, בעלי מלאכה, מומחים רפואיים, מטפלים, וכו.., הקמת אתר מסייעת בקידום תדמיתו ובפיתוח המוניטין שלו.

נכון שרשתות חברתיות (כגון פייסבוק), פיתחו פונקציונליות רבות הדומות לאלה של האתרים. עמודים עסקיים בפייסבוק כוללים כיום חלקים כגון אודות, המלצות, מאמרים, סרטונים, ולחצני פעולה … אבל האם זה באמת מספיק?

כאן אנו מבינים כי הקמת אתר אינטרנט חיונית בכדי להניע את העסק שלך באופן משמעותי.

 1-אתר אינטרנט הוא הכלי היחיד השייך לנו באמת

 גם אם ניתן לנהל פרמטרים רבים ברשתות החברתיות, אין בידנו את כל הקלפים ונשאר לחסדיהם של המנהלים והיוצרים של הפלטפורמות כגון: פייסבוק, סנאפצ'ט, אינסטגרם, לינקדין …

איש אינו חסין מפני היעלמות הפונקציונליות, ירידה בנראות או בחשיפה, או גרוע מכך סגירת חשבון ללא כל התראה או אפשרות לוויכוח. לעומת זאת, הקמת אתר מאפשרת ניהול אישי לחלוטין.

 האפשרות לבחור בארגונומיה שלה, בעיצוב שלה, בתמונות שלה ובתכניה, מבלי להסתכן בחסימה או צמצום הפונקציונליות. אתר אינטרנט שייך לך ורק לך !

2. הקמת אתר מאפשרת גם להוסיף קוד, הנקרא פיקסל.

בפועל, אם אדם נכנס לאתר שלך גם אם הוא לא ביצע שום פעולה (רכישה, שליחת טופס …) הפייקסל עובד עם פייסבוק, גוגל ולינקדאין.

פרסומת הקשורה למוצרים או למבצעים שלך יכולה להופיע אוטומטית ברשתות החברתיות הנוגעות בדבר. דרך יעילה למקד כראוי את הקמפיינים הפרסומיים שלך ולהקפיד להגיע למתעניינים שכבר ביקרו באתר .

באופן כללי, כאשר משתמש מחפש מוצר או שירות ספציפיים, הוא מחפש בגוגל . מנוע החיפוש מספר 1 שיש לו את היתרון להיות מדויק ברוב המקרים ,הוא המקום בו הקמת אתר אינטרנט היא הכרחית, בידיעה שגוגל מעדיפה להראות בעמוד הראשון והשני של כל חיפוש אתרי אינטרנט מאשר קישור לרשתות חברתיות. דפים עסקיים שנוצרו בפייסבוק ובאינסטגרם, גם אם יש להם מאות עוקבים, רק לעיתים נדירות יהיו בין דפי הראשונים של גוגל

בצרפת בלבד גוגל מהווה 94% מהחיפושים. כמעט 65,000 חיפושים משיקים בכל שנייה ברחבי העולם, ולא פחות מ- 5.5 מיליארד ביום אחד !

3.הקמת אתר אינטרנט מאפשרת לך להוסיף קטע בלוג ולהכניס עשרות מאמרים העשויים לעניין את הלקוחות הפוטנציאליים שלך.

 על ידי תשובה לחלק מהשאלות ומהחיפושים שלהם ,אתר אינטרנט ובלוג הן דרכים יעילות להכיר אותך ואת העסק שלך, להראות את המומחיות שלך על ידי כתיבת טקסטים ממוקדים המכילים את מילות המפתח הנכונות (אלה שזכו להרבה חיפושים בגוגל )

4. האתרים כוללים גם תוכנה סטטיסטית

לדוגמא גוגל אנליטיקס, המאפשר לנתח את כל פעולות המבקרים שבוצעו באתר כלומר: מקורם הגאוגרפי,  מאיפה הם הופנו לאתר(רשתות חברתיות, עלון, גוגל …) ,ובכך לנתח את התנהגותם במהלך ביקורם.

הרבה מידע רלוונטי שיאפשר לך להתמקד טוב יותר לגבי לקוחות פוטנציאליים שלך ,ולדעת מהן הנקודות שצריך לפתח או אלו שיש להימנע מהם -חסכון משמעותי בזמן ובכסף.

אני מקווה ש -4 הנקודות הללו יגרמו לך להבין את החשיבות של יצירת אתר אינטרנט משלך ולא רק על בסיס רשתות חברתיות.

By |2020-03-16T06:54:11+00:00מרץ 15th, 2020|שייוק פייסבוק לעסקים|
דילוג לתוכן