אודות2018-09-04T11:33:47+00:00

משימתנו

חברת WebAviv מתמחה מזה 13 שנים במתן שירותים ופתרונות בשיווק דיגיטאלי בשלוש שפות: עברית, צרפתית ואנגלית.

בין מגוון השירותים שלנו תוכלו למצוא: ייעוץ ובניית אסטרטגית שיווק דיגיטלית, עיצוב ובניית אתרים, בלוגים ודפי נחיתה, פרסום ברשתות חברתיות : פייסבוק, לינקדאין, יוטיוב וטויטר.

קידום ממומן ואורגני בגוגל ופייסבוק SEO, PPC וSMO

בניה והפצה של ניוזלטר ואסטרטגיות תוכן נוספות.

צור קשר

צוות

צור קשר
יעל לסרי
יעל לסרי
אמיל נ
אמיל נעורכת תוכן
אילנית מ
אילנית ממנהל פרויקט ושרות לקוחות
שבולת
שבולת Webmaster
דבורה
דבורה גרפיקאית
מיכאל
מיכאל Community Manager

5 סיבות לבטוח בנו

  • שליטה בטכנולוגיה בתנועה תמידית : האינטרנט מתפתח במהירות רבה, השיטות שעבדו לפני כמה חודשים הינן כיום מיושנות. אנו משקיעים שעות רבות כדי לגלות ולבחון שיטות חדשות כל זמן, לעקוב אחר התפתחויות בשוק, לשלוט במהירות בכלים ואמצעים על מנת להגדיל את ביצועי החברה שלכם.

  • הקשבה : יעילותנו תלויה בהבנת פעילות העסק שלכם ובמה שאתם מעוניינים. גישה זו מלווה אותנו לחיפוש ולאחר מכן ניתוח פתרון המותאם לצרכים שלכם, לפעילות שלכם, לתקציב שלכם וגם ליכולות שלכם.

  • מהירות ביצוע : שווקים כלכליים ותחרות עסקית אינם מאפשרים אובדן זמן לגילוי ויישום אסטרטגיות. מודעים לעובדה זו, אנו מתחייבים לפעול בזמן הקצר ביותר.

  • זמינות : אנו מלווים אתכם לאורך כל התהליך. זמן התגובה שלנו למידע חדש המועבר אלינו מאפשר לנו לעשות את הבדל. אנו שומרים על קשר הדוק עם לקוחותינו, ומגיבים במהירות לשאלותיהם. רמת התסכול מול כלי שרק למעטים יש את הזמן (או הרצון) להכיר כדי לשלוט בו, נותר אם כך נמוך מאוד, ולקוחותינו יכולים להתמקד בניהול נכון של העסק שלהם!

  • שביעות רצון הלקוחות : אנו נהנים מהמלצותיהם של לקוחות רבים. סיפוקם והצלחתם הינם הפרסום הגדול ביותר שלנו

  054757379

TESTIMONIALS

Joss Motret
“יעל, תודה לך על המקצועיות והסבלנות שלך. לפני שיצרתי איתך קשר כלקוחה, פניתי אלייך רבות דרך דף הפייסבוק שלך עם המון שאלות ולכל שאלה נעניתי תמיד באדיבות ובנדיבות. לבסוף, הבנתי שעל מנת להיות נוכח באינטרנט בצורה מקצועית, היה עלי להיות מלווה במומחה. מאוד הערכתי את הגישה הכללית שלך לייעול נוכחותי באינטרנט.”
ג'וס, מאמנת
“הכשרה זו חיונית לכל מי שמעוניין להתחיל או להרחיב את הידע שלו בפייסבוק.
יעל מסבירה בצורה ברורה ביותר את כל הצעדים שיש לבצע על מנת לנצל באופן מלא את דף הפייסבוק (fan page) ואיך להשתמש בכלים מקצועיים על מנת לעבור להילוך גבוה יותר.
היא מספקת מידע שימושי, שניתן ליישם לבד ובקלות. תודה לך.”
סטפני קייבל, שיעורי אנגלית דרך סקייפ, Live-English.net
Isabelle guide touristique
“הייתי צריכה עזרה עם הניוזלטר שלי ולשפר את הנוכחות שלי ברשתות חברתיות. למרות שכבר הייתי די פעילה והשתמשתי בכל העצות החינמיות המוצעות על ידי יעל (בבלוג שלה), היו לי כמה שאלות ספציפיות שעליהן רציתי תשובות, ולמצוא אותן לבד היה גוזל ממני שעות חיפוש רבות. ולכן, החלטתי לקחת שעתיים של הדרכה אישית עם יעל, שהראתה לי את הכלים להם הייתי זקוקה והסבירה לי, בקצב שלי, איך להשתמש בהם. אני מרוצה מאוד מהמיני-הכשרה זו. כבר התחלתי ליישם את עצותיה של יעל ואני מחכה לגמור את העבודה שהיא נתנה לי על מנת לתכנן שוב כמה שעות הדרכה מותאמות אישית.
יעל תודה לך, אני ממש ממליצה עלייך בחום! “
איזבל כהן, , מורה דרך
“שביעות רצונם של לקוחותינו הינו הדבר העיקרי בעינינו. בידינו המלצותיהם של לקוחות רבים. סיפוקם והצלחתם הינם התגמול הגדול ביותר בשבלינו. goush-estion”בחול המועד סוכות ערכנו בגוש עציון פסטיבל בציר ענבים. הפסטיבל נערך בין כרמי היין של גוש עציון ונחל הצלחה גדולה. חלק מתקציב הפרסום הוקצה לטובת פרסום באינטרנט ובמדיות חברתיות. לקחנו את יעל לקידום פרסום אינטרנטי לפסטיבל. הזמן היה קצר והמלאכה מרובה. היו הרבה בעיות טכניות באתר שלנו שלא היינו מודעים להם ושהפריעו לקידום השיווק האינטרנטי ולמזלינו יעל עלתה על בעיות אלו. יעל עזרה לנו גם בקשר מול מתכנני האתר וגם בקידום האינטרנטי. לא היה יום שלא היינו בקשר. יעל דחפה מכל הכיוונים, הפעילה אותנו ויזמה פעיליות אינטרניטת כגון הפקת סרטון תדמית לפסטיבל וכו. יעל, נהננו לעבוד מולך ואיתך החל משלב החשיבה, דרך הביצוע ועד לתוצאות היפות של השיווק האינטרנט.
אנו סמוכים ובטוחים שנמשיך לעבוד יחדיו גם בעתיד’ “
Your Content Goes Here, תיירות גוש עציון
““I had the privilege of working with Yael at Ophir. Yael is proactive, result oriented, responsible and technically sound employee and she is always ready to put all her energy and time to get the job done. She has an exceptional troubleshooting and analytical skill in sales and leads generation technologies. Yael is a great asset to any company/client.”’ “https://webaviv.co.il/wp-admin/post.php?post=16&action=edit#
Dana Busheri Nehama, Marketing Communication
“Yael led a French web marketing campaign for Israel ScaVentures with energy, creativity and skill. Yael is a very valuable player in the Franco-Israeli marketing community and I was impressed by the results that she achieved “online”, as well as her dedication to expanding Israel ScaVentures connections with her market “offline”. Yael is personable, professional, she is totally committed to her client’s success; and I highly recommend her to businesses reaching out to the French Jewish community.’ “
Tali Kaplinski Tarlow, Founder, Director, Author

תיק עבודות

Load More Posts

לקוחתנו המרוצים

חנויות ECOMMERCE

עסקים מיקומיים

StartUp  וחברות היי טק

עמותות

יועצים – מטפלים – עסקים

דילוג לתוכן